Kartuzy/Somonino. Trzymał amfetaminę w plecaku. Doniósł na niego policjant

Kartuzy/Somonino. Trzymał amfetaminę w plecaku. Doniósł na niego policjant

W środę wieczorem policjanci z Posterunku Policji w Somoninie, dzięki uzyskanej informacji od funkcjonariusza z kartuskiej komendy, zatrzymali 18-latka, który w domu w plecaku przechowywał ponad 100 gramów amfetaminy. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę funkcjonariusze z Posterunku Policji w Somoninie otrzymali informację od policjanta z kartuskiej komendy, która dotyczyła posiadania znacznej ilości narkotyków w rejonie służbowym Somonina.

W związku z pozyskaną od policjanta wiedzą funkcjonariusze natychmiast udali się pod wskazany adres, gdzie o godzinie 20.30 przeszukali dom 18-latka. Mundurowi w plecaku znaleźli narkotyki – ponad 100 gramów amfetaminy.

Reklamy

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do kartuskiej komendy. Wczoraj usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj 18-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie Prokurator Rejonowy wystąpi z wnioskiem o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*