Kartuzy. W jego domu znaleźli narkotyki w znacznej ilości. Trafił do aresztu

Kartuzy. W jego domu znaleźli narkotyki w znacznej ilości. Trafił do aresztu

Kartuscy kryminalni zatrzymali 23-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie zatrzymania i przeszukania domu mężczyzny śledczy zabezpieczyli prawie 280 gramów narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzut. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu kartuskiego może mieć związek z przestępczością narkotykową. Dzięki zebranym informacjom oraz ustaleniom poczynionym przez mundurowych możliwe było zatrzymanie 23-latka.

Podejrzenia policjantów potwierdziły się. W trakcie zatrzymania i przeszukania mieszkania 23-latka mundurowi zabezpieczyli prawie 280 gramów metamfetaminy, amfetaminy i marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. W tym czasie śledczy kompletowali materiał dowodowy.

Reklamy

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora wobec 23-latka zastosowany został dozór policyjny.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do lat 3, a w przypadku ich znacznej ilości, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Handel narkotykami zagrożony jest natomiast karą do lat 8, w przypadku znacznej ilości, nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*