Poszukiwany listem gończym 27-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Poszukiwany listem gończym 27-latek odpowie za posiadanie narkotyków

W piątek kryminalni zatrzymali 27-latka, który był poszukiwany listem gończym za znęcanie. Dodatkowo kryminalni w miejscu zamieszkania mężczyzny znaleźli narkotyki. Najbliższy rok 27-latek spędzi w areszcie śledczym.

Do policjantów z kartuskiej komendy każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których funkcjonariusze wszczynają poszukiwania. Celem mundurowych jest znalezienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymanie. Powód ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości może być tylko jeden – chęć uniknięcia kary i pozostania jak najdłużej na wolności.

Czujność oraz dobre rozpoznanie – między innymi te cechy powinien posiadać każdy policjant, a na pewno funkcjonariusz z wydziału kryminalnego. W miniony piątek dzięki zebranym informacjom oraz ustaleniom, kartuscy kryminalni zatrzymali 27-latka, który był poszukiwany listem gończym na rok pozbawienia wolności za znęcanie.

Reklamy

W trakcie zatrzymania i przeszukania miejsca zamieszkania 27-latka policjanci znaleźli 30 gramów amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do kartuskiej komendy, gdzie usłyszał zarzut posiadania narkotyków. W sobotę 27-latek został doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższy rok za wcześniej popełnione przestępstwo.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*