fot. mat. nadesłany przez GOSRiT Luzino

Tenisistki stołowe GOSRIT Luzino liderem II ligi [ZDJĘCIA]

Tenisistki stołowe GOSRIT Luzino liderem II ligi! W ostatniej kolejce spotkań ll ligi kobiet pokonały na wyjeździe MKS EMDEK Bydgoszcz 8:6.

fot. mat. nadesłany przez GOSRiT Luzino

Był to mecz na szczycie, gdyż do tej pory żadna z obydwu drużyn nie doznała porażki w ligowych rozgrywkach. Emocji i zawziętości nie brakowało. Warto w tym miejscu zauważyć, że bydgoszczanki w poprzednim sezonie grały w pierwszej lidze.

Zobacz też: Jubileuszowa Gala Sportu w Luzinie [ZDJĘCIA]

Po pierwszej serii gier był remis 2:2. Następne dwie gry podwójne zakończyły się podziałem punktów. Ważne dla wyniku końcowego spotkania okazały się partie 7,8 i 9, które zakończyły się zwycięstwem zawodniczek z Luzina. Tenisistki z Kaszub kontrolowały przebieg meczu od stanu 6:3, ostatecznie zwyciężając 8:6.

Reklamy

REKLAMA


 

Drużyna KTS-K GOSRiT wystąpiła w składzie: Małgorzata Fidala, Katarzyna Płotka, Magda Płotka, Iwona Gadomska, Małgorzata Mika.

MKS EMDEK: Antonina Lichocka, Karolina Bejenka, Marika Baczyńska, Karolina Gołda.

fot. mat. nadesłany przez GOSRiT Luzino

– Po pierwszej rundzie liderem tabeli jest nasza drużyna, która ma dwa punkty przewagi nad MKS EMDEK Bydgoszcz i pięć punktów nad trzecim w tabeli GKTS Gdańsk – mówi Piotr Klecha, dyrektor GOSRiT  w Luzinie. – Tym samym KTS-K GOSRiT LUZINO zrobił pierwszy krok, by zakwalifikować się do meczy barażowych o pierwszą ligę – dodaje były piłkarz.

 

fot. mat. nadesłany przez GOSRiT Luzino

Skomentuj:

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*