fot. mat. organizatora

Mistrzostwa Województwa Szkół Specjalnych w Piłce Nożnej w Luzinie [ZDJĘCIA]

Mistrzostwa Województwa Szkół Specjalnych w Piłce Nożnej w Luzinie odbyły się inicjatywy Piotra Jasielskiego i Wiesława Romańskiego, prezesa PTSS „Sprawni Razem” Słupsk.

mistrzostwa_niepełnosprawnych_luzino_001

Zdjęcie 1 z 11

Mistrzostwa Województwa Szkół Specjalnych w Piłce Nożnej w Luzinie, fot. mat. orgaizatora

Mistrzostwa Województwa Szkół Specjalnych w Piłce Nożnej w Luzinie były współorganizowane przez Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego w Wejherowie oraz Gminny Ośrodek Sportu Rekreacji i Turystyki w Luzinie.

Zobacz też: Mistrzostwa Polski Strongman Kartuzy 2017 wygrał Maciej Hirsz [ZDJĘCIA]

20 września rozegrano 10 spotkań systemem „każdy z każdym” i po wielu emocjonujących meczach najlepszym zespołem okazali się gospodarze z Wejherowa. Na koniec z rąk organizatorów Piotra Jasielskiego i Janusza Magulskiego nauczycieli PZKS Wejherowo oraz Piotra Klecha, dyrektora GOSRiT Luzino oraz przewodniczącego LZS w woj. pomorskim wręczono nagrody dla zespołów oraz najlepszych zawodników poszczególnych drużyn.

Reklamy

W zespole PZKS Wejherowo wyróżniony został Dawid Kozłowski, najlepszym bramkarzem został Sebastian Turin, a MVP Turnieju wybrano Sebastiana Stanickiego. Nagrodę specjalną dostał Wiesław Romański za wieloletnia prace z młodzieżą i organizacje turniejów w naszym województwie. Oprócz wyżej wymienionych zawodników nasz ekipę reprezentowali: Michał Lesner, Dawid Miszke, oraz Paweł Bizewski. Natomiast Sebastian Stanicki i Sebastian Turin znaleźli się w kadrze na Mistrzostwa Polski, które odbyły się w Choszcznie 23 września, gdzie wywalczyli V miejsce.

Klasyfikacja końcowa:

  1. PZKS Wejherowo
  2. ZSS Czersk
  3. ZSS Człuchów
  4. SOSW Słupsk
  5. ZSS nr 17 w Gdyni 

Skomentuj:  Mistrzostwa Województwa Szkół Specjalnych w Piłce Nożnej w Luzinie [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*