Maturzyści mówią „do widzenia” sierakowickiemu ZSP

Maturzyści mówią „do widzenia” sierakowickiemu ZSP

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach odbyło się uroczyste zakończenie szkoły przez tegorocznych maturzystów. Była to okazja do wspomnień i podziękowań.

[Not a valid template]Egzamin dojrzałości już za pasem. Jednak za nim maturzyści przystąpią do jednego z najważniejszych sprawdzianów swojej wiedzy, mają okazję pożegnać się z ostatnią placówką, która ich do niego przygotowała. W czasie uroczystości zakończenia szkoły przez uczniów liceum oraz technikum z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach nie zabrakło wspomnień i wzruszeń. Są to ostatnie chwile młodzieży w murach tej placówki.

Pośród wszelkich podziękowań i życzeń na dalszą ścieżkę życia, Dyrektor Grzegorz Machola podkreślał jak ważne dni czekają młodzież. Nadchodzące egzaminy oraz wybór studiów są pierwszymi krokami maturzystów w dorosłe życie. W podobny sposób zwróciła się do nich Starosta Kartuski Janina Kwiecień, obecna na uroczystości wraz z radnymi powiatowymi. Zaznaczyła jak wiele udało się osiągnąć młodzieży w minionych latach. Również w sposób żartobliwy przestrzegła maturzystów by utrzymali świetny poziom dotychczasowych wyników egzaminu dojrzałości, osiągnięty przez absolwentów ZSP. 

Reklamy

Zarówno dyrektor placów, jak i Starosta podziękowali całej kadrze nauczycielskiej za zaangażowanie w wychowanie młodzieży oraz ich proces edukacyjny.

Nie zabrakło miejsca na wyróżnienie uczniów, którym udało się zdobyć wysokie wyniki w nauce oraz wielu konkurach na szczeblu powiatowym oraz wojewódzkim. Otrzymali oni upominki książkowe oraz szczere życzenia dalszych sukcesów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*