Fot.: UM Gdańsk

PIT w Gdańsku. Się opłaca! Samochód do wygrania!

PIT w Gdańsku. Się opłaca! – twierdzą władze miasta i kuszą samochodem i innymi nagrodami do wygrania w specjalnej loterii. Aby wziąć w niej udział trzeba, rozliczając podatek, jako miejsce zamieszkania wskazać Gdańsk.

Rozlicz PIT w Gdańsku
Fot.: UM Gdańsk

PIT w Gdańsku. Się opłaca!

Władze miasta zamierzają zyskać dodatkowe środki do budżetu, więc zabrały się za przekonywanie „nowych” mieszkańców, by  ci rozliczali się w miejscu, w którym faktycznie mieszkają, pracują, odpoczywają, czyli w Gdańsku.  A nic tak nie przemawia do wyobraźni, jak… możliwość zdobycia atrakcyjnej nagrody!

Zobacz też:  Dzieje Kaszub: zegar na Biskupiej Górce odzyskuje dawną świetność

Aby  rozliczyć PIT w Gdańsku nie trzeba być zameldowanym w stolicy Pomorza. Wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać gdański adres zamieszkania. W loterii mogą wziąć udział również ci, którzy w mieście mieszkają i rozliczają się  od lat. Dzięki pieniądzom z podatków Gdańsk  może inwestować w nowe chodniki, oświetlenie, komunikację czy obiekty sportowe.

Reklamy

PIT w Gdańsku. Się opłaca! Do wygrania toyota yaris, sprzęt agd, konsole do gier…

Kampania  PIT w Gdańsku. Się opłaca!  rozpoczęła się 1 lutego. Miesiąc później wystartowała loteria. Od 1 marca każdy, kto wypełni formularz na stronie www.gdansk.pl/pit, ma szansę na wylosowanie jednej z cennych nagród. W puli  nagród o wartości ponad 100 tys. zł znajduje się : sprzęt AGD, konsole do gier (10 sztuk), rowery miejskie (5 sztuk), a także hybrydowa toyota yaris  w wersji premium!

W formularzu należy podać imię i nazwisko, numer PESEL, adres e-mail oraz numer telefonu. A także potwierdzić fakt złożenia deklaracji PIT za rok 2016 w Urzędzie Skarbowym właściwym dla obszaru administracyjnego Gdańska. Każdy, kto po raz pierwszy składa deklarację PIT w naszym mieście, również powinien zaznaczyć to w formularzu. Po wypełnieniu formularza uczestnik loterii otrzyma unikatowy kod rejestracyjny.

Losowanie nagród  zaplanowano na 15 maja 2017 roku. Wezmą udział wszystkie osoby, które do 10 maja 2017 wypełniły formularz podatkowy. Po wylosowaniu zwycięzców organizator loterii poprosi ich o przekazanie zaświadczenia potwierdzającego złożenie deklaracji PIT za rok 2016 w jednym z gdańskich Urzędów Skarbowych, a także kopii pierwszej strony deklaracji PIT za rok 2016. W przypadku, jeśli laureat którejś z nagród nie spełni warunków określonych w regulaminie loterii, nagroda przekazana zostanie osobie z listy rezerwowej.

Wyniki loterii po jej zakończeniu opublikowane zostaną na stronie www.gdansk.pl/pit.

PIT w Gdańsku, Się opłaca! – ambasadorowie kampanii:

  • Sebastian Mila, piłkarz, kapitan zespołu gdańskiej Lechii, w Gdańsku mieszka wraz z rodziną,
  • Paweł Stawicki, szef kuchni restauracji Mercato,
  • Agnieszka Anielska, absolwentka socjologii,
  • Ukrainka Natalija Shkinder, mieszkanka Gdańska,
  • Roberto Polce, włoski dziennikarz i przewodnik,
  • Anish Saraf z Kalkuty, przedsiębiorca zachwycony Gdańskiem.

Skomentuj: PIT w Gdańsku. Się opłaca! Samochód do wygrania!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*