Prowadził auto pod wpływem alkoholu. Okazało się, że jest poszukiwany

Prowadził auto pod wpływem alkoholu. Okazało się, że jest poszukiwany

Wczoraj żukowscy policjanci uniemożliwili dalszą jazdę 25-letniemu mężczyźnie, który prowadził pojazd mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu oraz nie posiadając uprawnień do kierowania. Ponadto okazało się, że 25-latek jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności za kradzież, uszkodzenie mienia i grzywnę.

W miniony czwartek w Leźnie (gm. Żukowo) żukowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej renaulta, którym podróżował 25-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Podczas kontroli mężczyzna był zdenerwowany oraz wyczuwalna była od niego woń alkoholu.

Mundurowi sprawdzili trzeźwość kierowcy renaulta. Badanie alkomatem wykazało, że 25-latek ma w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ponadto podczas przeglądania policyjnych baz danych okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania. Dodatkowo był on poszukiwany do odbycia kary ponad roku pozbawienia wolności za kradzież, niezapłaconą grzywnę i zniszczenie mienia.

Reklamy

25-latek odpowie także za jazdę pod wpływem alkoholu i jazdę bez uprawnień. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do aresztu, gdzie spędzi najbliższy rok 4 miesiące i 20 dni.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*