Region. Sstonkaa nie zwalnia tempa! Tym razem przeniesiemy się do lat 80. i 90.

Region. Sstonkaa nie zwalnia tempa! Tym razem przeniesiemy się do lat 80. i 90.

Już we wrześniu zobaczymy i usłyszymy nowy teledysk Sstonkii, czyli Karoliny Stankowskiej. Tym razem nie będzie to kaszubsko-góralski utwór, a przebój, utrzymany w klimacie lat 80. i 90. Nie zabraknie typowych dla tego okresu akcentów, takich jak chociażby polonez. Nagrania klipu ruszają lada dzień!

Karoliny Stankowskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Popularna regionalistka, znana jako Kaszubska Influencerka, a także Sstonkaa w branży muzycznej, od wielu miesięcy skutecznie promuje Kaszuby w całej Polsce.

Strzałem w dziesiątkę okazały się jej przeboje kaszubsko-góralskie, a ostatnio wzięła nawet udział w kulinarnym show „Rączka gotuje”. Świetnie odebrana przez fanów została również wykonana przez nią kaszubska pieśń „Pòzdrôwióm Cebie Matkò” wspólnie z kapelą Szutenberg Band ze Staniszewa.

Reklamy

Na tym nie koniec. Niebawem światło dzienne ujrzy nowy przebój Karoliny Stankowskiej – tym razem utrzymany w klimatach lat 80. i 90. Teledysk do piosenki zostanie nagrany w ciągu kilku dni – najprawdopodobniej w Kartuzach lub okolicach Kartuz.

Zobacz również: Sianowo. „Pòzdrôwióm Cebie Matkò” w wykonaniu Kaszubskiej Influencerki

W klipie ma nie zabraknąć „oldschoolowego” poloneza, lodziarni oraz innych akcentów, nawiązujących do końcówki ubiegłego wieku. Niewykluczone, że nagrania częściowo będą realizowane w jednym z kartuskich pubów oraz na jednej z plaż przy jeziorze.

Karolinie Stankowskiej w teledysku towarzyszyć będzie tym razem TITZ, również zajmujący się muzyką disco polo. Poniżej jeden z jego teledysków. Premiera nowego klipu Sstonkii odbyć ma się najprawdopodobniej na początku września.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*