Stężycka drużyna zmierzy się z „Olimpijczykami”. Transmisja meczu przez internet

Stężycka drużyna zmierzy się z „Olimpijczykami”. Transmisja meczu przez internet

Po 3. remisach „na własnym podwórku” Radunia Stężyca jedzie do Elbląga, gdzie zmierzy się z „Olimpijczykami”. Mecz będzie można śledzić za pośrednictwem telewizji internetowej, do której link podajemy w artykule.

Po trzech domowych remisach 1:1 (z Hutnikiem, Sandecją i Polonią), w sobotę 19 sierpnia Radunię Stężyca czeka wyjazd na pobliskie Żuławy i „derbowe” starcie z Olimpią Elbląg. Początek spotkania o godzinie 18. Transmisja w telewizji internetowej Pilot WP.

Klub z Elbląga został założony w 1945 roku. Na początku istnienia, zespół wielokrotnie zmieniał swoją nazwę, począwszy od Syreny, przez Stocznię nr 14, Ogniwo, Budowlanych, Stal czy nawet Turbinę – aż po współczesną Olimpię.

Reklamy

Barwy klubowe są żółto-biało-niebieskie. Największe sukcesy sportowe elblążan to 8. lokata na zapleczu Ekstraklasy w sezonie 1986/87 oraz 1/8 finału PP w edycji 1976/77.

Spotkanie śledzić będzie można TUTAJ.

Ponieważ trener Szymon Hartman jeszcze nie przegrał oficjalnego spotkania w barwach Raduni, w dodatku 5 domowych meczów zremisował, ale za to przywiózł komplet punktów z wyjazdów (1:0 z Pogonią Siedlce, 1:0 z KKS Kalisz i 2:1 w PP ze Stomilem Olsztyn) – władze klubu liczą na kontynuację wyjazdowej serii oraz pierwsze zwycięstwo kaszubskich Kanarków w Elblągu.

Więcej na ten temat TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*