To już jutro! Festyn i wycieczka rowerowa tym razem w Bączu

To już jutro! Festyn i wycieczka rowerowa tym razem w Bączu

Forum Młodej Prawicy i Koło Gospodyń Wiejskich „Jezioranki w Bączu” zapraszają w sobotę do Bącza (gm. Kartuzy) na wspólne spędzenie czasu w ramach II Wycieczki Rowerowej i Festynu Rodzinnego. Przygotowano wiele atrakcji!

-Nie opadł jeszcze kurz po ostatnim wydarzeniu w Kaliskach, a przed nami kolejne spotkanie, tym razem w Bączu. Spotykamy się o godzinie 15 pod szkołą w Bączu, gdzie złożymy kwiaty pod tablicą ppor. Zdzisława Badochy „Żelaznego”. Chcemy wszystkim przypomnieć postać tego Żołnierza Niezłomnego, który w swojej biografii związany jest także z naszymi terenami – mówi Tyberiusz Kriger, prezes Forum Młodej Prawicy.

Po tej uroczystej części około godziny 15.15 wyruszy wspólna przejażdżka rowerowa i spacer Nordic Walking, która poprowadzi lasami mirachowskimi.

Każdy kto ukończy przejazd lub spacer otrzyma pamiątkowy medal. Po jego zakończeniu na terenie wiejskim przy Jeziorze Bąckim odbędzie się festyn rodzinny.

Reklamy

O pyszne potrawy zadba miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich. Nie zabraknie także dmuchanych zjeżdżalni, gry i animacji dla dzieci.

Ciekawie zapowiada się także część artystyczna w ramach, której wystąpi kapela kaszubska Folk Band oraz przedstawiona zostanie scenka kabaretowa.

-Przygotowany program jest naprawdę bogaty. Do tego według synoptyków pogoda powinna dopisać. Warto wykorzystać więc ten czas, aby aktywnie i w rodzinnej atmosferze spędzić z nami sobotnie popołudnie. Nie pozostaję mi nic innego, jak zaprosić wszystkich do Bącza – dodaje Mirosława Bobkowska, przewodnicząca KGW „Jezioranki z Bącza”.

Zobacz również: Hucznie i wesoło na Pikniku Rodzinnym w Kaliskach. Zobacz wideo!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*