Wyjątkowe wyróżnienie stowarzyszenia Tyberiusza Krigera

Wyjątkowe wyróżnienie stowarzyszenia Tyberiusza Krigera

2 grudnia ubiegłego roku odbyła się Gala Wolontariatu „Zachowali się jak trzeba” organizowana przez Stowarzyszenie „Brygada Inki”, której głównym celem jest wyróżnienie osób, organizacji, instytucji i firm, które na co dzień nie szukają poklasku i swoją działalność prowadzą pro publico bono, bezinteresownie i przede wszystkim z potrzeby serca. Wśród wyróżnionych znalazł się m. in. radny Tyberiusz Kirger, prezes Stowarzyszenia Forum Młodej Prawicy.

Jest to już 3. edycja tego wydarzenia, które odbyło się w sali widowiskowej Klubu Garnizonowego 52 batalionu remontowego w Czarnem. Data jest nieprzypadkowa, gdyż tego dnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W tej edycji statuetki wręczono w aż 13  kategoriach.

-Miło mi poinformować, że w kategorii 13. „Fundacje i organizacje wspierające działalność stowarzyszeń w przywracaniu pamięci narodowych bohaterów oraz miejsc martyrologii II Wojny Światowej na Pomorzu. Fundacje i stowarzyszenia wyróżniające się swoją działalnością na terenie województwa Pomorskiego ” wyróżnione zostało Stowarzyszenie Forum Młodej Prawicy, którego jestem prezesem – informuje w mediach społecznościowych kartuski radny Tyberiusz Kriger. – W tym miejscu przedstawiam treść wyróżnienia: Forum Młodej Prawicy – marką stowarzyszenia pochodzącego z Kartuz są organizowane integracyjne społeczeństwo rajdy rowerowe. Dużą popularnością cieszą się także organizowane przez Forum, na którego czele stoi Prezes Tyberiusz Kriger, koncerty wielkanocne. Hojność mieszkańców kaszubskiego miasta leżącego nad 4. jeziorami, jest znana, dlatego zbiórki charytatywne dla potrzebujących organizowane przez Forum Młodej Prawicy z Kartuz pomogły rozwiązać nie jeden życiowy problem. W imieniu Stowarzyszenia odebrałem okolicznościową statuetkę oraz pamiątkowy medal z wizerunkiem „Inki” – sanitariuszki 5. Wileńskiej Brygady Armii Krajowej.

Wyróżnienie to jest docenieniem wieloletniej działalności Forum Młodej Prawicy, za co prezes Tyberiusz Kriger, jak i pozostali członkowie składają kapitule serdeczne podziękowania, organizatorom zaś dziękują za zaproszenie.

Reklamy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*