fot. GOKSiR Chmielno/ Zabawa na Maksa

Zabawa na Maksa – piknik integracyjny [ZDJĘCIA]

Zabawa na Maksa była hasłem przewodnim pikniku integracyjnego, który odbył się 24 maja br. Mimo kapryśnej pogody, mnóstwo chętnych do zabawy zgromadziło się na terenie świetlicy wiejskiej w Maksie. Zobacz zdjęcia!

zabawa_na_maksa_001

Zdjęcie 1 z 102

fot. GOKSiR Chmielno

Zabawa na Maksa została zaliczona do udanych, kapryśna pogoda nie wpłynęła negatywnie na frekwencję.

W trakcie spotkania wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego i świetlicy a Ochotnicza Straż Pożarna zorganizowała pokaz sprzętu. Później strażacy zaprezentowali publiczności jak odbywają się działania ratowniczo-gaśnicze. 

Reklamy

Gościnnie wystąpiła para tancerzy z Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca „Kaszuby”. Goście mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami, oraz obejrzeć bajkowe animacje. Nie zabrakło loterii fantowej, słodyczy i lodów. Dodatkową atrakcją festynu były dmuchane zamki i pokaz zumby. Każdy z przybyłych znalazł atrakcję dla siebie.

Zobacz też: Sobótki w Żukowie. Tłumy nad jeziorkiem [ZDJĘCIA]

O muzykę zadbał Dj Braga. Dzięki hojności sponsorów nie zabrakło poczęstunku i atrakcji dla mieszkańców. 

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie kieruje szczególne podziękowania dla sponsorów: „Tartak” w Maksie, Marcopol spółka zo.o Producent śrub, Firmie Fogia Furniture, Firmie Dromos, Paulinie i Mateuszowi Brzezińskim- Przedsiębiorstwo Usługowo- Handlowe, Eswiatsmyka.pl, Teresie i Romanowi Brzezińskim z Sznurek,Radnej Ewie Gizela- sklep spożywczy w Zaworach, Małgorzacie Andrzejak- Livioon ekskluzywne perfumy, Marii Dalekiej z Sznurek, Elżbiecie Salman – Hurtownia Odzieży Używanej w Stężycy, Wypożyczalni sprzętu wodnego „U Zośki” w Ostrzycach, Piekarni „Gdaniec” z Kartuz, Maria Kowalkowska usługi krawieckie.

Skomentuj: Zabawa na Maksa – piknik integracyjny [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*