Załakowo. Osobówka wylądowała na drzewie – kierowca trafił do szpitala – AKTUALIZACJA

Załakowo. Osobówka wylądowała na drzewie – kierowca trafił do szpitala – AKTUALIZACJA

Dziś wieczorem w Załakowie (gm. Sierakowice) kierujący samochodem osobowym uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna trafił do szpitala. AKTUALIZACJA – Jak się okazało, bbył pod wpływem alkoholu i nie posiadał uprawnień do kierowania.

Dzisiaj po godzinie 19 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Załakowie (gm. Sierakowice).

Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że 39-letni mężczyzna kierujący peugeotem najprawdopodobniej na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w przydrożne drzewo.

Reklamy

Zobacz również: Załakowo. Utonął 55-latek

W wyniku zdarzenia i odniesionych obrażeń mężczyzna został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze sporządzili oględziny samochodu oraz miejsca zdarzenia. Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

Aktualizacja – 23.08.2022 r., godz. 14.45

Jak się okazało mężczyzna był pod wpływem alkoholu, miał w swoim organizmie 1,2 promila oraz nie posiadał uprawnień do kierowania. Funkcjonariusze wykonali oględziny pojazdu, oględziny miejsca wypadku drogowego, dokumentację fotograficzną oraz szkic sytuacyjny.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*