Kartuzy. 22-latka „dilowała” marihuaną i amfetaminą. Wpadła w ręce policji

Kartuzy. 22-latka „dilowała” marihuaną i amfetaminą. Wpadła w ręce policji

Kartuscy kryminalni zatrzymali 22-letnią kobietę, która posiadała znaczną ilość narkotyków.Ustalono też, że 22-latka w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, udzielała odpłatnie marihuanę oraz amfetaminę. Prokurator Rejonowy z Kartuz wystąpił z wnioskiem o zastosowanie wobec kobiety dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego w wysokości 5 tys. złotych.

W minioną sobotę kartuscy kryminalni, działając wspólnie z policjantami z patrolu, pojechali do jednego z mieszkań w Kartuzach, gdzie według zdobytych informacji mieszkała kobieta, posiadająca narkotyki i handlująca nimi.

Funkcjonariusze w trakcie przeszukania mieszkania 22-latki ujawnili i zabezpieczyli 50 gramów marihuany. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do kartuskiej komendy, a zabezpieczone narkotyki zostały przekazane do dalszych badań biegłemu sądowemu.

Reklamy

Kobieta usłyszała zarzuty posiadania znacznej ilości oraz sprzedaży narkotyków. Wczoraj funkcjonariusze doprowadzili 22-latkę do prokuratury, gdzie Prokurator Rejonowy wystąpił z wnioskiem do sądu o zastosowanie wobec kobiety środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego w wysokości 5 tys. złotych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*