Kartuzy. Inwestor potwierdza – powstanie hotel ze SPA i mini-browarem

Kartuzy. Inwestor potwierdza – powstanie hotel ze SPA i mini-browarem

To już pewne – w Kartuzach powstanie kolejny hotel, w którym znajdą się m. in. SPA i mini-browar. Chodzi o słynną inwestycję przy ul. Klasztornej w miejscu dawnego browaru. Obiekt najprędzej będzie gotowy za 2 lata.

O inwestycji, która realizowana jest przy ul. Klasztornej w Kartuzach w miejscu dawnego browaru, pisaliśmy kilkakrotnie. Jeszcze wczoraj informowaliśmy o niepełnych danych na tablicy informacyjnej przy placu budowy, które, jak się potem okazało, szybko zostały uzupełnione.

Chodziło o informacje dotyczące tego, kto jest inwestorem przedsięwzięcia, a także o numer kontaktowy do kierownika budowy. Udało nam się w końcu porozmawiać bezpośrednio z inwestorem, który poprosił o niepodawanie jego danych osobowych w artykule (imienia i nazwiska).

Reklamy

Zobacz również: Kartuzy. Powstanie nowy hotel? Zobacz zdjęcia!

Potwierdził jednak, że będzie to hotel, w którym znajdzie się nie tylko SPA, ale również mini-browar, a także sale, służące szeroko rozumianej rekreacji. Obiekt będzie miał dwie kondygnacje, które łącznie liczyć będą około 2500 metrów kwadratowych. Przy tzw. „dobrych wiatrach”, a więc jeśli nie pojawi się nowa pandemia, inwestycja będzie gotowa za 2 lata.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*