Maciej Hirsz jedzie na Arnold Sport Festival w USA

Maciej Hirsz jedzie na Arnold Sport Festival w USA

Już w marcu, strongman z Kartuz, Maciej Hirsz pojedzie na Arnold Sport Festival do Stanów Zjednoczonych. Udział w turnieju zapewnił sobie, dzięki zeszłorocznemu zwycięstwu na Amateur Strongman Arnold Classic Africa 2017.

Już w marcu tego roku, Maciej Hirsz wystąpi na Arnold Sport Festival w Stanach Zjednoczonych. Jest to impreza multi-sportowa podczas której rozgrywanych jest blisko 40 dyscyplin i konkurencji. Organizowana jest przez Arnolda Schwarzennegera.

Przypomnijmy, że udział w turnieju Maciej Hirsz zapewnił sobie, dzięki zwycięstwu na Amateur Strongman Arnold Classic Africa 2017, odbywających się w Republice Południowej Afryki. Warto dodać, że dzięki sukcesowi w RPA, Maciej zapewnił sobie nie tylko start w USA, ale też start w turnieju PRO w Afryce!

Reklamy

– Zdawałem sobie sprawę, że poziom zawodów będzie wysoki, ale wiedziałem też, że moja forma pozwala mi walczyć o najwyższe miejsca. Wygrać takie zawody to nie tylko spełnienie jednego z marzeń, ale i motywacja do dalszej, ciężkiej pracy –  mówił przed rokiem Maciej Hirsz.

Teraz przyszedł czas na Stany Zjednoczone. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*