Region. Jest pierwsza biesiada Sstonkii

Region. Jest pierwsza biesiada Sstonkii

Karolina Stankowska zdążyła już udowodnić, jak bardzo kocha Kaszuby. Jej kaszubsko-góralskie teledyski podbijają serca w całym regionie, a tymczasem na YouTube trafiła dziś jej pierwsza biesiada kaszubska. Klip zrealizowano w remizie w Przodkowie, w jego przygotowanie zaangażowali się m. in. „Przodkowianie” oraz kapela Szutenberg Band ze Staniszewa (gm. Kartuzy). Jak Wam się podoba?

Karolina Stankowska, znana jako Sstonkaa i Kaszubska Influencerka idzie jak burza. Niedawno pisaliśmy o jej nowym kaszubsko-góralsko-raperskim teledysku, a już dziś w serwisie YouTube „wylądowała” jej pierwsza kaszubska biesiada.

W teledysku do „Remizy” udział wzięli m. in. kapela Szutenberg Band ze Staniszewa (gm. Kartuzy), Zespół Pieśni i Tańca „Przodkowianie” z Przodkowa oraz druhowie z jednostki OSP w Przodkowie. Tekst napisał znany regionalista Tomasz Fopke.

Reklamy

Klip udało się zrealizować dzięki sponsorom – gminie Przodkowo, stacji Orion i barowi „Pod Strzechą” oraz Fit4You – Centrum Modelowania Sylwetki. Jak Wam się podoba? Dajcie znać!

Zobacz również: „Pòzdrôwióm Cebie Matkò” w wykonaniu Kaszubskiej Influencerki

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*