fot. Alicja Hinc/ Sobótki w Żukowie

Sobótki w Żukowie. Tłumy nad jeziorkiem [ZDJĘCIA]

Sobótki w Żukowie przyciągnęły nad jeziorko sporą grupę mieszkańców. Gwiazdami wieczoru byli Halina Mlynkowa, Mateusz Ziółko, Liber i Aleksandra Nizio. Zobacz zdjęcia!

sobotki_w_zukowie_076

Zdjęcie 1 z 93

fot. Alicja Hinc

Sobótki w Żukowie jak co roku cieszyły się sporym zainteresowaniem. Na szczęście pogoda okazała się łaskawa i wbrew tradycji deszcz nie dał się we znaki uczestnikom imprezy. Lekka mżawka nikogo nie przestraszyła!

Na scenie pojawili się soliści z ZPG, SP w Baninie i Publicznego Gimnazjum w Żukowie. Po nich świetny występ zaliczyli kolejno Dominika Klewicz w duecie z Mateuszem Pawelczykiem oraz Magda Gackowska. Publiczność rozgrzał również zespół Gold Hits.

Reklamy

Rozstrzygnięto konkurs na najlepszy wianek. Mimo wyrównanego poziomu jury udało się wyłonić najlepszą pracę. Po nagrodzeniu uczestników, nastąpiło tradycyjne puszczanie wianków na jeziorze.

Zobacz też: Nowy cykl koncertów w Ostrzycach. Nie samym disco polo żyją Kaszuby? [ZDJĘCIA]

Następnie nastąpiła prezentacja gwiazd piłki ręcznej z Żukowa. Na scenę wkroczyli bowiem gracze GKS Żukowo – drużyny, która po raz kolejny wystąpi w I lidze. Później gracze pomagali strażakom i burmistrzowi Wojciechowi Kankowskiemu w rozpaleniu ogniska.

Z największymi hitami wystąpiła Halina Mlynkowa. Gwiazda zaprezentowała również piosenki ze swojej najnowszej płyty. Koncert przyciągnął pod scenę sporą grupę melomanów.

Skomentuj: Sobótki w Żukowie. Tłumy nad jeziorkiem [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*