Niedziela na drogach. Było kilka wypadków

Niedziela na drogach. Było kilka wypadków

Dachowanie w Mojuszu (gm. Sierakowice) oraz wypadek z udziałem motocykla w Pępowie (gm. Żukowo) – to tylko niektóre z wczorajszych zdarzeń na drogach pow. kartuskiego.

Do zdarzenia w Glinczu (gm. Żukowo) doszło wczoraj około godz. 15. Jak mówi Marek Szwaba z Komendy Powiatowej PSP w Kartuzach, kierujący motocyklem jadący w stronę Żukowa z nieustalonych przyczyn wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia mężczyzna został zabrany do szpitala.

Również wczoraj około godz. 16.15 w Kobysewie (gm. Przodkowo) 39-latka kierująca rowerem w pewnym momencie straciła równowagę i przewróciła się na prawą stronę. Straciła przytomność i doznała urazu prawej strony głowy. Kobietę śmigłowcem przetransportowano do szpitala.

Reklamy

W Pępowie (gm. Żukowo) około godz. 18.25 na skrzyżowaniu ulic zderzyły się dwa pojazdy – motocykl marki Honda oraz samochód marki Volkswagen. Motocyklem podróżowały 2 osoby, samochodem jedna. Do szpitala zabrano 46-letniego kierującego motocykla, który uskarżał się na ostry ból z lewej strony.

W Mojuszu (gm. Sierakowice) około godz. 18.45 samochód osobowy marki Mercedes zjechał do rowu i „wylądował” na dachu. W chwili przyjazdu strażaków, 33-letni kierowca znajdował się na zewnątrz pojazdu, uskarżając się ba ból kręgosłupa. Mężczyznę zabrano do szpitala.

Oprócz tego doszło do na szczęście niegroźnej kolizji drogowej w Egiertowie (gm. Somonino). W działaniach brały udział m. in. jednostki OSP z Przodkowa, Mojusza, Sierakowic, Żukowa i Leźna.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*