Pow. kartuski. Policyjny „nalot” w domu poszukiwanego. „Leżał w łóżku i był zaskoczony…”

Pow. kartuski. Policyjny „nalot” w domu poszukiwanego. „Leżał w łóżku i był zaskoczony…”

W minioną niedzielę kartuscy policjanci zatrzymali 26-latka, który był poszukiwany w celu odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie pod wpływem alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany w domu. Podczas kontroli policjanci znaleźli w jego plecaku i zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków.

Policjanci z kartuskiej komendy w niedzielę rano weszli do mieszkania poszukiwanego 26-latka. Mężczyzna miał zasądzoną karę 8 miesięcy więzienia za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Poszukiwany mężczyzna leżał w łóżku i był zaskoczony wizytą policjantów. W trakcie czynności funkcjonariusze sprawdzili jego plecak. Okazało się, że były w nim narkotyki. Policjanci zabezpieczyli ponad 30 gramów marihuany i 70 amfetaminy.

Reklamy

Przekazali je do dalszych badań biegłemu sądowemu. Wczoraj 26-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Kartuzach, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Następnie mężczyzna został przewieziony do aresztu śledczego w celu odbycia zasądzonej kary 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*